Innkalling til generalforsamling onsdag 14.februar

Skrevet av hildea søn 14/01 2018 - 16:55
Folk som sitter i en sirkel og diskuterer

Onsdag 14.februar klokka 18 har Hexagon generalforsamling. Da velger vi nytt styre, vedtar budsjett for året som kommer, stemmer over forslag til endring av klubbreglene, og tar andre avgjørelser om hvordan klubben skal drives. Generalforsamlingen er i klubbens vanlige lokaler, Trønderkjelleren.

Still gjerne til valg til styret! Det er best om styret har en blanding av nye og gamle medlemmer for å få forskjellige innspill, så du kan gjerne stille selv om du ikke har vært med i klubben så lenge. Det viktigste er at du er villig til å bruke litt tid. Styremøter er vanligvis før klubbkveldene en gang i måneden, og noen ganger er det litt arbeid innimellom styremøtene.

Les mer om styre og stell, inkludert klubbregler og referat fra tidligere årsmøter.

Etter årsmøtet blir det spilling som vanlig.