E-postlista vår havner i søppelfilter hos Gmail

Skrevet av hildea ons 22/11 2017 - 17:03
En tjuesida terning

Klubbens e-postliste ser ut til å ha blitt klassifisert som søppel hos Gmail i løpet av de siste par ukene. Hvis du har Gmail og ønsker å få e-post fra lista bør du følge bruksanvisninga her https://support.google.com/mail/answer/185812#trusted_sender. Lista kan nås både på hexagon@pvv.ntnu.no og hexagon@pvv.org, så antagelig bør begge disse legges til som avsendere du stoler på.

Hvis du gidder er det fint om du også går innom mappa med søppelpost og merke e-poster fra lista som ikke-søppel. Det kan hende det hjelper på å få fjernet søppelstatusen i framtida.

All post fra folk som ikke abonnerer på lista må godkjennes manuelt av nettansvarlig. Du kan mao. være trygg på at det ikke kommer søppel via lista.